Regulowana lampa RGB do akwarium 1,5W








Opis produktu
| Wymiary | L20cm |
| Kolor produktu | Srebrny&czarny |
| Kolor światła | RGB |
| Materiał wykonania | Metal, plastik, szkło |
| Opis produktu | 16 statycznych kolorów;4 tryby zmiany światła;Wygodny pilot zdalnego sterowania |
| Aplikacji z miejsc | Akwarium |
| kategoria | Oświetlenie RGB |
| Maksymalna moc | 1.5W |
| Dla | Akwarium |
| Ilość w opakowaniu | 1 szt./kolorowe pudełko |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 100 sztuki/karton |
16 statycznych kolorów 4 tryby zmiany światła Wygodny pilot zdalnego sterowania
Parametry
| EAN | 8719138182107 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Oświetlenie RGB | |
| Wymiary | L20cm |
| Kolor produktu | Srebrny&czarny |
| Kolor światła | RGB |
| Materiał wykonania | Metal, plastik, szkło |
| kategoria | Oświetlenie RGB |
| Maksymalna moc | 1.5W |
| Dla | Akwarium |
