Niebieska lampa LED do akwarium 2W








Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
100 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
Opis produktu
| Wymiary | L40cm |
| Kolor produktu | Srebrny&czarny |
| Kolor światła | Niebieski |
| Materiał wykonania | Metal, plastik, szkło |
| Opis produktu | Naturalne światło;Wysoka przepuszczalność;Spełnia potrzeby w zakresie oświetlenia roślin |
| Aplikacji z miejsc | Akwarium |
| kategoria | Oświetlenie LED |
| Maksymalna moc | 2W |
| Dla | Akwarium |
| Ilość w opakowaniu | 1 szt./kolorowe pudełko |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 25 sztuki/karton |
Naturalne światło Wysoka przepuszczalność Spełnia potrzeby w zakresie oświetlenia roślin
Parametry
| EAN | 8719138181964 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L40cm |
| Kolor produktu | Srebrny&czarny |
| Kolor światła | Niebieski |
| Materiał wykonania | Metal, plastik, szkło |
| kategoria | Oświetlenie LED |
| Maksymalna moc | 2W |
| Dla | Akwarium |
| Oświetlenie LED |
Opinie
Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
100 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze


