Duża lampa UVB dla małych zwierząt 50W





Opis produktu
| Kolor światła | Ciepły żółty |
| Dla | Małe zwierzęta |
| Składnik | 40% nikiel aluminiowy, 10% żarnik wolframowy, 20% szkło, 25% odlew aluminiowy |
| Wymiary | D9.5*H8.8cm |
| Materiał wykonania | Nikiel aluminiowy, żarnik wolframowy, szkło, odlew aluminiowy |
| kategoria | Oświetlenie UVB |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Maksymalna moc | 50W |
| Ilość w opakowaniu | 1 szt./kolorowe pudełko |
| Ilość w kartonie zbiorczym | pięćdziesiąt sztuki/karton |
Parametry
| EAN | 8719138190805 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Oświetlenie UVB | |
| Kolor światła | Ciepły żółty |
| Dla | Małe zwierzęta |
| Składnik | 40% nikiel aluminiowy, 10% żarnik wolframowy, 20% szkło, 25% odlew aluminiowy |
| Wymiary | D9.5*H8.8cm |
| Materiał wykonania | Nikiel aluminiowy, żarnik wolframowy, szkło, odlew aluminiowy |
| kategoria | Oświetlenie UVB |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Maksymalna moc | 50W |
