Small animals large UVB light 35w





Product description
| Light color | Warm yellow |
| For | Small animals |
| Ingredient | 40% Nickel aluminum, 10% Tungsten filament, 20% Glass, 25% Aluminum casting |
| Dimension | D9.5*H8.8cm |
| Main Materials | Nickel aluminum, Tungsten filament, Glass, Aluminum casting |
| Category | UVB light |
| Product color | Silver |
| Power | 35W |
| Unit package qty | 1 pc/color box |
| Outer package qty | Fifty pcs/ctn |
Attributes
| EAN | 8719138190799 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Oświetlenie UVB | |
| Kolor światła | Ciepły żółty |
| Dla | Małe zwierzęta |
| Składnik | 40% nikiel aluminiowy, 10% żarnik wolframowy, 20% szkło, 25% odlew aluminiowy |
| Wymiary | D9.5*H8.8cm |
| Materiał wykonania | Nikiel aluminiowy, żarnik wolframowy, szkło, odlew aluminiowy |
| kategoria | Oświetlenie UVB |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Maksymalna moc | 35W |
