Small animals heating light 50w





Product description
| Light color | Warm yellow |
| For | Small animals |
| Ingredient | 40% Nickel brass, 10% Tungsten filament, 40% Glass |
| Dimension | D8*H11cm |
| Main Materials | Nickel brass, Tungsten filament, Glass |
| Category | Heating Light |
| Product color | White |
| Power | 50W |
| Unit package qty | 1 pc/color box |
| Outer package qty | 45 pcs/ctn |
Attributes
| EAN | 8719138190768 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Lampy grzewcze | |
| Kolor światła | Ciepły żółty |
| Dla | Małe zwierzęta |
| Składnik | 40% nikiel mosiężny, 10% żarnik wolframowy, 40% szkło |
| Wymiary | D8*H11cm |
| Materiał wykonania | Nikiel mosiężny, żarnik wolframowy, szkło |
| kategoria | Lampy grzewcze |
| Kolor produktu | Biały |
| Maksymalna moc | 50W |
