Nobleza exclusive biodegradable waste bags (6 rolls)







Product is available
Availability at headquarters
864 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
Details
| ID | 87140 |
| EAN | 8719138183807 |
| Weight | 1 kg |
| Condition | Oryginalny Nowy |
Product description
| Product color | Black |
| Dimension | L32*W23cm |
| For | Pets |
| Main Materials | PE,EPI |
| Unit package qty | 1 pc/hang tag |
| Middle package qty | 12 pcs/PE bag |
| Outer package qty | 60 pcs/ctn |
Attributes
| EAN | 8719138183807 |
| Weight | 1 kg |
| Condition | Oryginalny Nowy |
Reviews
Product is available
Availability at headquarters
864 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
