Składana szczotka do akwarium
Opis produktu
| Wymiary | L38.5cm |
| Kolor produktu | Czarno-biały |
| Materiał wykonania | ABS |
| Opis punktów sprzedaży | Rozkładana konstrukcja, długość można dowolnie regulować, do 38,5 cm |
| Aplikacji z miejsc | Akwarium |
| Dla | Zastosowanie w środowisku wodnym |
| Ilość w opakowaniu | 1 zestaw/karta nagłówkowa |
| Ilość w średnim opakowaniu | 12 zestaw/worek PE |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 96 zestawy/karton |
Parametry
| EAN | 8719138218226 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L38.5cm |
| Kolor produktu | Czarno-biały |
| Materiał wykonania | ABS |
| Dla | Zastosowanie w środowisku wodnym |
| Opis punktów sprzedaży | Rozkładana konstrukcja, długość można dowolnie regulować, do 38,5 cm |






