Ciasteczka dla zwierząt 100 g
Opis produktu
| Wymiary | L4cm |
| Waga | 100g |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | 小麦粉,白砂糖,食盐,奶油香精,色素添加剂:柠檬黄,诱惑红,亮蓝 |
| Opis punktów sprzedaży | Bogata w składniki odżywcze, lekkostrawna i łatwo przyswajalna;Zapewnia zdrowie jamy ustnej;Dba o zęby, wzmacnia dziąsła i kości szczęki;Osiągnięcie równowagi żywieniowej;Wysoka zawartość białka, niska zawartość tłuszczu |
| Kolor produktu | Żółty, zielony, różowy i biały |
| Ilość w opakowaniu | 1 szt./kolorowa torba |
| Ilość w średnim opakowaniu | 12 torby / worek PE |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 24 worki/karton |
Parametry
| EAN | 8719138211241 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L4cm |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | 小麦粉,白砂糖,食盐,奶油香精,色素添加剂:柠檬黄,诱惑红,亮蓝 |
| Opis punktów sprzedaży | Bogata w składniki odżywcze, lekkostrawna i łatwo przyswajalna;Zapewnia zdrowie jamy ustnej;Dba o zęby, wzmacnia dziąsła i kości szczęki;Osiągnięcie równowagi żywieniowej;Wysoka zawartość białka, niska zawartość tłuszczu |
| Kolor produktu | Żółty, zielony, różowy i biały |






