Naklejka z termometrem akwariowym

Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
300 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
Szczegóły
| ID | 1003469 |
| EAN | 8719138213436 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
Opis produktu
| Wymiary | L13*W1.8cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał wykonania | papier |
| Opis punktów sprzedaży | Z tyłu naklejanego termometru znajduje się klej, wystarczy odkleić taśmę i można go przymocować w dowolnej pozycji;Odczekaj około 2 do 5 minut, kolor zmieni się i pokaże dokładną temperaturę;Zakres pomiaru temperatury: 18-34℃/64°F-93°F |
| Aplikacji z miejsc | Akwarium |
| Dla | Zastosowanie w środowisku wodnym |
| Waga | 10g |
| Ilość w opakowaniu | 1 szt./karta przyssawkowa |
| Ilość w średnim opakowaniu | 12 szt. / worek OPP |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 300 sztuki/karton |
Parametry
| EAN | 8719138213436 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L13*W1.8cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał wykonania | papier |
| Opis punktów sprzedaży | Z tyłu naklejanego termometru znajduje się klej, wystarczy odkleić taśmę i można go przymocować w dowolnej pozycji;Odczekaj około 2 do 5 minut, kolor zmieni się i pokaże dokładną temperaturę;Zakres pomiaru temperatury: 18-34℃/64°F-93°F |
| Dla | Zastosowanie w środowisku wodnym |
Opinie
Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
300 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
