Bawełniana poduszka dla zwierząt z kreskówkowym nadrukiem
Opis produktu
| Kolor produktu | Mieszanka 14 stylów |
| Rozmiar | 3XL |
| Wymiary | L120*W80*H5cm |
| Materiał wykonania | 50% bawełna, 50% poliester |
| Miejsce pochodzenia | Made in EU |
| Waga | 0.7kg |
| Ilość w opakowaniu | 1 pc/etykieta |
| Ilość w średnim opakowaniu | 2 gcv / na torbę. |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 4 sztuki/karton |
Z uroczym nadrukiem.
Mocna sprężystość, niełatwo się odkształca
Parametry
| EAN | 8719138053926 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Kolor produktu | Mieszanka 14 stylów |
| Wymiary | L120*W80*H5cm |
| Materiał wykonania | 50% bawełna, 50% poliester |
| Miejsce pochodzenia | Made in EU |















