Piłka z bawełnianego sznura dla psa




Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
852 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
Szczegóły
| ID | 1002423 |
| EAN | 8719138041824 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
Opis produktu
| Wymiary | D8cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 2 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | Mieszane z terylenem, mieszane z bawełną |
| Opis produktu | Odporne na gryzienie i drapanie, pomaga czyścić zęby, utrzymywać zdrową higienę jamy ustnej oraz zapobiega nieświeżemu oddechowi |
| Waga | 110g |
| Ilość w opakowaniu | 1 - karty pc / |
| Ilość w średnim opakowaniu | 12 komputery / wewnętrzne torbę. |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 96 sztuki/karton |
Materiał przyjazny dla środowiska, nietoksyczny i bezwonny;Żywe kolory, szybko przyciągające uwagę zwierząt;Bawełniany sznur pomaga czyścić zęby, utrzymywać higienę jamy ustnej i zapobiegać nieświeżemu oddechowi
Parametry
| EAN | 8719138041824 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | D8cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 2 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | Mieszane z terylenem, mieszane z bawełną |
Opinie
Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
852 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
