Zabawka z bawełnianego sznura z piłką i uchwytem dla psa








Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
216 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
Szczegóły
| ID | 1002398 |
| EAN | 8719138042449 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
Opis produktu
| Wymiary | D7.5*L45cm |
| Kolor produktu | Wielokolorowy |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | Linia bawełniana |
| Opis produktu | Wysokiej jakości bawełniana lina, nietoksyczna;Piękne kolory, przyciągające ciekawość zwierząt domowych;Odporne na gryzienie, czysta jama ustna, zapobieganie nieświeżemu oddechowi |
| Środowisko | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Składnik | 15% konopie, 55% bawełna, 30% poliester |
| Waga | 120-130g |
| Ilość w opakowaniu | 1 - karty pc / |
| Ilość w średnim opakowaniu | 12 komputery / wewnętrzne torbę. |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 72 sztuki/karton |
Wysokiej jakości bawełniana lina, nietoksyczna Piękne kolory, przyciągające ciekawość zwierząt domowych 耐咬,清洁口腔 预防口臭
Parametry
| EAN | 8719138042449 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | D7.5*L45cm |
| Kolor produktu | Wielokolorowy |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | Linia bawełniana |
| Składnik | 15% konopie, 55% bawełna, 30% poliester |
| Środowisko | Wewnątrz i na zewnątrz |
Opinie
Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
216 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
