Zabawka z bawełnianego sznura dla psów







Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
432 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
Szczegóły
| ID | 1002366 |
| EAN | 8719138197859 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
Opis produktu
| Wymiary | L20cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | Lina materiałowa |
| Opis produktu | Wykonane z przyjaznych dla środowiska materiałów, bezwonne i nietoksyczne; jasne kolory przyciągają ciekawość zwierząt; odporne na rozdarcia i żucie, pomagają czyścić zęby, utrzymywać higienę jamy ustnej i zapobiegać nieświeżemu oddechowi. |
| Składnik | 100% Bawełna |
| Waga | 50g |
| Ilość w opakowaniu | 1 - karty pc / |
| Ilość w średnim opakowaniu | 12 gcv / na torbę. |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 192 sztuki/karton |
Przyjazny dla środowiska materiał, bezwonny i nietoksyczny Żywe kolory, przyciągające uwagę zwierząt.
Odporna na rozdarcia i gryzienie, pomaga czyścić zęby, utrzymuje higienę jamy ustnej, zapobiega nieświeżemu oddechowi
Parametry
| EAN | 8719138197859 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L20cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | Lina materiałowa |
| Składnik | 100% Bawełna |
Opinie
Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
432 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
