Rugby zabawka z pianki TPR





Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
1656 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
Szczegóły
| ID | 1002325 |
| EAN | 8719138041800 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
Opis produktu
| Wymiary | L10*W7.2cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | Pianka TPR |
| Opis produktu | Naturalny kauczuk;Bezpieczny i nieszkodliwy;Elastyczna i odporna na gryzienie;Mocna i wytrzymała |
| Waga | 108g |
| Ilość w opakowaniu | 1 - karty pc / |
| Ilość w średnim opakowaniu | 12 komputery / wewnętrzne torbę. |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 144 sztuki/karton |
Przypomina kształt piłki do rugby, przyciąga uwagę zwierząt;Elastyczny i odporny na gryzienie;Materiał przyjazny dla środowiska, bezpieczny i wolny od zanieczyszczeń
Parametry
| EAN | 8719138041800 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L10*W7.2cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | Pianka TPR |
Opinie
Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
1656 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
