Zabawki w kształcie słońca, księżyca i gwiazdy



Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
72 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
Szczegóły
| ID | 1002321 |
| EAN | 8719138041756 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
Opis produktu
| Wymiary | L17cm |
| Kolor produktu | Różowy& zielony&niebieski |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | Pianka TPR |
| Opis produktu | Naturalny kauczuk;Bezpieczny i nieszkodliwy;Elastyczna i odporna na gryzienie;Mocna i wytrzymała |
| Waga | 64g |
| Ilość w opakowaniu | 1 - karty pc / |
| Ilość w średnim opakowaniu | 12 komputery / wewnętrzne torbę. |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 144 sztuki/karton |
Teksturowana powierzchnia ułatwiająca czyszczenie zębów;Elastyczny i odporny na gryzienie;Materiał przyjazny dla środowiska, bezpieczny i wolny od zanieczyszczeń
Parametry
| EAN | 8719138041756 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L17cm |
| Kolor produktu | Różowy& zielony&niebieski |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | Pianka TPR |
Opinie
Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
72 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
