Zabawka gwiazda z pianki TPR
Opis produktu
| Wymiary | L7.5cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | Pianka TPR |
| Opis produktu | Naturalny kauczuk;Bezpieczny i nieszkodliwy;Elastyczna i odporna na gryzienie;Mocna i wytrzymała |
| Waga | 29.4g |
| Ilość w opakowaniu | 1 - karty pc / |
| Ilość w średnim opakowaniu | 12 komputery / wewnętrzne torbę. |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 252 sztuki/karton |
Teksturowana powierzchnia ułatwiająca czyszczenie zębów;Elastyczny i odporny na gryzienie;Materiał przyjazny dla środowiska, bezpieczny i wolny od zanieczyszczeń
Parametry
| EAN | 8719138042555 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L7.5cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | Pianka TPR |





