Zabawka mała piłka z pianki TPR





Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
456 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
Szczegóły
| ID | 1002300 |
| EAN | 8719138042586 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
Opis produktu
| Rozmiar | S |
| Wymiary | D5cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | TPR |
| Opis produktu | Naturalny kauczuk;Bezpieczny i nieszkodliwy;Elastyczna i odporna na gryzienie |
| Waga | 29.4g |
| Ilość w opakowaniu | 1 - karty pc / |
| Ilość w średnim opakowaniu | 12 komputery / wewnętrzne torbę. |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 252 sztuki/karton |
Kolorowy i w uroczym kształcie piłki, jasne kolory przyciągają uwagę zwierząt.;Elastyczny i odporny na gryzienie;Materiał przyjazny dla środowiska, bezpieczny i wolny od zanieczyszczeń
Parametry
| EAN | 8719138042586 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | D5cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | TPR |
Opinie
Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
456 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
