Cat scratching cardboard toy
Product description
| Dimension | L38*W12.5*H1.8cm |
| Product color | Brown |
| For | Cat |
| Main Materials | Corrugated paper, Cat grass |
| Product description | Comes with catnip;Resistant to scratching;High quality corrugated paper production |
| Weight | 0.1kg |
| Unit package qty | 1 pc/shrink film |
| Outer package qty | 24 pcs/ctn |
Attributes
| EAN | 8719138196500 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L38*W12.5*H1.8cm |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Dla | Kota |
| Materiał wykonania | Papier falisty, Trawa kota |






