Drapak dla kota w kształcie łukowego mostu







Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
721 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
Szczegóły
| ID | 1002014 |
| EAN | 8719138194001 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
Opis produktu
| Wymiary | L18.9*W5.6*H7.2cm |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Dla | Kota |
| Materiał wykonania | Papier falisty, Kocimiętka |
| Opis produktu | W zestawie z kocimiętką;Odporny na zarysowania;Z wysokiej jakości papieru falistego |
| Waga | 0.4kg |
| Ilość w opakowaniu | 1 szt./folia termokurczliwa |
| Ilość w średnim opakowaniu | 6. gcv / na torbę. |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 36 sztuki/karton |
Można go rozłożyć w dowolnym kierunku dzięki jego akordeonowej strukturze i uformować w cztery różne kształty dzięki silnym magnesom na każdym końcu Z kocimiętką i zabawkowymi piłeczkami
Parametry
| EAN | 8719138194001 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L18.9*W5.6*H7.2cm |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Dla | Kota |
| Materiał wykonania | Papier falisty, Kocimiętka |
Opinie
Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
721 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
