Drapak dla kota w kształcie akordeonu







Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
900 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
Szczegóły
| ID | 1002013 |
| EAN | 8719138193998 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
Opis produktu
| Wymiary | L11*W10*H6.8cm |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Dla | Kota |
| Materiał wykonania | Papier falisty, Kocimiętka |
| Opis produktu | W zestawie z kocimiętką;Odporny na zarysowania;Z wysokiej jakości papieru falistego |
| Waga | 0.4kg |
| Ilość w opakowaniu | 1 szt./folia termokurczliwa |
| Ilość w średnim opakowaniu | 6. gcv / na torbę. |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 36 sztuki/karton |
Może być rozkładany w dowolnym kierunku dzięki swojej akordeonowej strukturze, a dzięki silnym magnesom na każdym końcu można go uformować w trzy różne kształty Z kocimiętką i piłeczkami
Parametry
| EAN | 8719138193998 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L11*W10*H6.8cm |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Dla | Kota |
| Materiał wykonania | Papier falisty, Kocimiętka |
Opinie
Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
900 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
