Wielofunkcyjny domek dla chomika z drewna
Opis produktu
| Wymiary | L17.5*W15.2*H16.2cm |
| Kolor produktu | Wielokolorowy |
| Dla | Chomika |
| Materiał wykonania | Pino |
| Opis produktu | Solidne i trwałe zabawki drewniane;Pomalowane ekologiczną, bazującą na wodzie trwałą farbą, która jest wolna od fermaldehydów, bezpieczna i nietoksyczna |
| Waga | 0.2398kg |
| Ilość w opakowaniu | 1 szt./kolorowe pudełko |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 36 sztuki/karton |
Solidne i trwałe zabawki drewniane Pomalowane ekologiczną, bazującą na wodzie trwałą farbą, która jest wolna od fermaldehydów, bezpieczna i nietoksyczna
Parametry
| EAN | 8719138192199 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L17.5*W15.2*H16.2cm |
| Kolor produktu | Wielokolorowy |
| Dla | Chomika |
| Materiał wykonania | Pino |







