Tunel dla chomików






Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
264 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
Szczegóły
| ID | 1001865 |
| EAN | 8719138192182 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
Opis produktu
| Wymiary | L10.2*W10.2*H6.5 cm/D5.1cm |
| Kolor produktu | Przezroczysty&zielony |
| Dla | Chomika |
| Materiał wykonania | PP, PE |
| Opis produktu | Tunel do zabawy, który można przenosić na żądanie, aby dać chomikom miejsce, gdzie mogą wyładować energię;Wysokiej jakości produkt formowany wtryskowo z delikatną i gładką powierzchnią do obserwacji zwierzaka z 360 stopni.;Tunel ma wiele otworów dla zapewnienia bezpieczeństwa i przepływu powietrza |
| Waga | 0.0578kg |
| Ilość w opakowaniu | 1 sztuka/worek PE z kartą |
| Ilość w średnim opakowaniu | 12 gcv / na torbę. |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 72 sztuki/karton |
Tunel do zabawy, który można przenosić na żądanie, aby dać chomikom miejsce, gdzie mogą wyładować energię 优质注塑工艺,表面细腻光滑,可364度观看爱宠 Tunel ma wiele otworów dla zapewnienia bezpieczeństwa i przepływu powietrza
Parametry
| EAN | 8719138192182 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L10.2*W10.2*H6.5 cm/D5.1cm |
| Kolor produktu | Przezroczysty&zielony |
| Dla | Chomika |
| Materiał wykonania | PP, PE |
Opinie
Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
264 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
