Tunel dla chomików







Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
192 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
Szczegóły
| ID | 1001862 |
| EAN | 8719138190386 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
Opis produktu
| Rozmiar | S |
| Wymiary | L9.7*W6.7*H6.7cm/D5.1cm |
| Kolor produktu | Przezroczysty&zielony |
| Dla | Chomika |
| Materiał wykonania | PS,PE,PP |
| Opis produktu | Tunel do zabawy, który można przenosić na żądanie, aby dać chomikom miejsce, gdzie mogą wyładować energię;Wysokiej jakości produkt formowany wtryskowo z delikatną i gładką powierzchnią do obserwacji zwierzaka z 360 stopni.;Tunel ma wiele otworów dla zapewnienia bezpieczeństwa i przepływu powietrza |
| Waga | 0.0389kg |
| Ilość w opakowaniu | 1 sztuka/worek PE z kartą |
| Ilość w średnim opakowaniu | 12 gcv / na torbę. |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 72 sztuki/karton |
Tunel do zabawy, który można przenosić na żądanie, aby dać chomikom miejsce, gdzie mogą wyładować energię Wysokiej jakości produkt formowany wtryskowo z delikatną i gładką powierzchnią do obserwacji zwierzaka z 360 stopni.
Tunel ma wiele otworów dla zapewnienia bezpieczeństwa i przepływu powietrza
Parametry
| EAN | 8719138190386 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L9.7*W6.7*H6.7cm/D5.1cm |
| Kolor produktu | Przezroczysty&zielony |
| Dla | Chomika |
| Materiał wykonania | PS,PE,PP |
Opinie
Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
192 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
