Piłka do ćwiczeń dla chomika








Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
170 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
Szczegóły
| ID | 1001861 |
| EAN | 8719138190355 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
Opis produktu
| Rozmiar | m. |
| Wymiary | D14cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 2 kolorów |
| Dla | Chomika |
| Materiał wykonania | PP |
| Opis produktu | Przeznaczona dla: Chomików, jeży i innych małych zwierząt;Odłączane części, co umożliwia wygodne czyszczenie;Konstrukcja pozwalająca na obrót o 360°;Piłka ma wiele otworów dla zapewnienia bezpieczeństwa i przepływu powietrza |
| Waga | 0.0736kg |
| Ilość w opakowaniu | 1 szt./kolorowe pudełko |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 48 sztuki/karton |
Przeznaczona dla: Chomików, jeży i innych małych zwierząt Zdejmowane elementy dla zapewnienia łatwego czyszczenia Konstrukcja pozwalająca na obrót o 360° Piłka ma wiele otworów dla zapewnienia bezpieczeństwa i przepływu powietrza
Parametry
| EAN | 8719138190355 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | D14cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 2 kolorów |
| Dla | Chomika |
| Materiał wykonania | PP |
Opinie
Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
170 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
