Zabawka do żucia dla psów
Opis produktu
| Wymiary | L14.5*W5cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | TPR |
| Opis produktu | Przyjazny dla środowiska materiał TPR, miękki i wygodny, odporny na zużycie i gryzienie;Pastelowe kolory, świeże i urocze |
| Składnik | 100% TPR |
| Waga | 50g |
| Ilość w opakowaniu | 1 - karty pc / |
| Ilość w średnim opakowaniu | 12 gcv / na torbę. |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 72 sztuki/karton |
Przyjazny dla środowiska materiał TPR, miękki i wygodny, odporny na zużycie i gryzienie Pastelowe kolory, świeże i urocze
Parametry
| EAN | 8719138197699 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L14.5*W5cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | TPR |
| Składnik | 100% TPR |








