Zabawka do żucia dla psów






Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
240 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
Szczegóły
| ID | 1001848 |
| EAN | 8719138202706 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
Opis produktu
| Wymiary | L56*W8cm |
| Kolor produktu | Żółty |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | Polipropylen, guma |
| Opis produktu | Miękka i łatwa do gryzienia (podczas ząbkowania);Odporna na rozdarcia i gryzienie;Zabawna gra |
| Waga | 170g |
| Ilość w opakowaniu | 1 - karty pc / |
| Ilość w średnim opakowaniu | 6. gcv / na torbę. |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 48 sztuki/karton |
Miękka i łatwa do gryzienia (podczas ząbkowania) Odporna na rozdarcia i gryzienie Zabawna gra
Parametry
| EAN | 8719138202706 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L56*W8cm |
| Kolor produktu | Żółty |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | Polipropylen, guma |
Opinie
Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
240 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
