Portable pet transport carrier











Product is available
Availability at headquarters
54 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
Details
| ID | 1001838 |
| EAN | 8719138050291 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
Product description
| Dimension | L53*W33.5*H40cm |
| Product color | Grey |
| For | Dog & cat |
| Main Materials | PP |
| Max support weight | 8kg |
| Unit package qty | 1 pc/polybag |
| Outer package qty | 6 pcs/ctn |
Dual-purpose cage for travel and home, crush-resistant and abrasion-resistant, ventilated on all sides, allowing pets to breathe freely, top window for easy access, handle with two holes for convenient carrying, spacious interior space, allowing pets to move freely, non-slip bottom, not easy to overturn
Attributes
| EAN | 8719138050291 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L53*W33.5*H40cm |
| Kolor produktu | Szary |
| Dla | Psa i kota |
| Materiał wykonania | PP |
| Maksymalny ciężar wsparcia | 8kg |
Reviews
Product is available
Availability at headquarters
54 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
