Plain pet bag






Product is available
Availability at headquarters
523 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
Details
| ID | 1001791 |
| EAN | 8719138044634 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
Product description
| Size | M |
| Dimension | L45*W22*H26cm |
| Product color | 3 colors mixed |
| For | Dog & cat |
| Main Materials | Polyester blended |
| Max support weight | 2.5kg |
| Environment | Indoor and outdoor |
| Unit package qty | 1 pc/hang card |
| Outer package qty | 21 pcs/ctn |
Solid color simplicity, multiple colors to choose from.
Scientific partitioning, providing pets with a sense of security.
Ventilated and breathable on both sides, no stuffiness.
Three sizes available, allowing for customization based on pet size.
Thickened canvas, abrasion-resistant and scratch-resistant
Attributes
| EAN | 8719138044634 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L45*W22*H26cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa i kota |
| Materiał wykonania | Mieszany poliester |
| Maksymalny ciężar wsparcia | 2.5kg |
| Środowisko | Wewnątrz i na zewnątrz |
Reviews
Product is available
Availability at headquarters
523 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
