Plaid space capsule backpack





Product is available
Availability at headquarters
65 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
Details
| ID | 1001745 |
| EAN | 8719138044597 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
Product description
| Dimension | L32*W20*H38cm |
| Product color | Pink&Black |
| For | Dog & cat |
| Main Materials | ABS polyester, nylon straps , PVC transparent shell |
| Max support weight | 5kg |
| Environment | Indoor and outdoor |
| Unit package qty | 1 pc/hang card |
| Outer package qty | Five pcs/ctn |
Scientific partitioning gives pets a sense of security.
Three-dimensional design provides more comfortable space.
Three-sided ventilation allows pets to breathe freely.
External zipper prevents pets from jumping out.
Safe and non-toxic, environmentally friendly PC material, lightweight and durable.
Backpack design makes traveling easier
Attributes
| EAN | 8719138044597 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L32*W20*H38cm |
| Kolor produktu | Różowy&czarny |
| Dla | Psa i kota |
| Materiał wykonania | Poliester, nylonowe paski ABS oraz przezroczysta skorupa z PVC |
| Maksymalny ciężar wsparcia | 5kg |
| Środowisko | Wewnątrz i na zewnątrz |
Reviews
Product is available
Availability at headquarters
65 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
