Pet backpack









Product is available
Availability at headquarters
16 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
Details
| ID | 1001744 |
| EAN | 8719138056828 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
Product description
| Dimension | L32*W25*H42cm |
| Product color | Black |
| For | Dog & cat |
| Main Materials | 600D oxford fabric, berber fleece |
| Product description | Suitable for autumn and winter use;Breathable |
| Max support weight | 8kg |
| Unit package qty | 1 pc/PE bag with card |
| Outer package qty | 10 pcs/ctn |
Made of Oxford fabric, abrasion-resistant and sturdy, maintaining a rigid shape without deformation;Berber fleece bottom, warm and soft, free from coldness when going out
Attributes
| EAN | 8719138056828 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L32*W25*H42cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dla | Psa i kota |
| Materiał wykonania | Tkanina oxford 600D, polar berberyjski |
| Maksymalny ciężar wsparcia | 8kg |
Reviews
Product is available
Availability at headquarters
16 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
