Szara obroża przeciw pchłom i kleszczom dla psów
Opis produktu
| Wymiary | L36*W1cm |
| Dla | Kota |
| Kolor produktu | Szary |
| Szyi w okolicy: | 16-36cm |
| Materiał wykonania | Silikon |
| Ilość w opakowaniu | 1 pc/iron box |
| Ilość w średnim opakowaniu | 6. gcv / na torbę. |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 240 sztuki/karton |
Parametry
| EAN | 8719138139385 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L36*W1cm |
| Dla | Kota |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiał wykonania | Silikon |
| Szyi w okolicy: | 16-36cm |





