Mieszany kamień w czterech kolorach





Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
36 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
Szczegóły
| ID | 1001615 |
| EAN | 8719138050444 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
Opis produktu
| Wymiary | 3-5mm |
| Materiał wykonania | Granit |
| Opis produktu | Nie blaknie;Bez szczególnego zapachu;Nietoksyczny i nieszkodliwy;Równomierny kolor;Bez inkluzji |
| Aplikacji z miejsc | Akwarium |
| Waga | 400g |
| Ilość w opakowaniu | 1 butelka |
| Ilość w średnim opakowaniu | 6. btls/worek zm.objętość |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 36 btls / ctn |
Nie blaknie Bez szczególnego zapachu Nietoksyczny i nieszkodliwy Równomierny kolor Bez inkluzji
Parametry
| EAN | 8719138050444 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | 3-5mm |
| Materiał wykonania | Granit |
Opinie
Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
36 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
