Ślimaki i muszle mieszane


Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
291 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
Szczegóły
| ID | 1001608 |
| EAN | 8719138051724 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
Opis produktu
| Wymiary | 2-10cm |
| Materiał wykonania | naturalne muszle ślimaków, zwykłe |
| Dla | Akwarium |
| Waga | 450g |
| Ilość w opakowaniu | 1 butelka |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 6. btls / ctn |
Mieszane opakowania różnych muszli koncza i zwykłych, różne kolory i rozmiary
Parametry
| EAN | 8719138051724 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | 2-10cm |
| Materiał wykonania | naturalne muszle ślimaków, zwykłe |
| Dla | Akwarium |
Opinie
Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
291 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
