Muszle ozdobne muszle babylonia lutosa
Opis produktu
| Wymiary | 1-2cm |
| Kolor produktu | naturalny kolor |
| Materiał wykonania | Naturalna muszla |
| Opis produktu | Naturalne i niebarwione;Nie blaknie;Używane do dekoracji akwariów i tworzenia krajobrazu w akwarium |
| Dla | Akwarium |
| Waga | 150g |
| Ilość w opakowaniu | 1 worek |
| Ilość w średnim opakowaniu | 6. torby / torba wewnętrzna |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 48 worki/karton |
Naturalne i niebarwione Nie blaknie Używane do dekoracji akwariów i tworzenia krajobrazu w akwarium
Parametry
| EAN | 8719138182169 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | 1-2cm |
| Kolor produktu | Naturalny kolor |
| Materiał wykonania | Naturalna muszla |
| Dla | Akwarium |





