Muszle dekoracyjne pomarańczowe muszle przegrzebków





Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
180 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
Szczegóły
| ID | 1001600 |
| EAN | 8719138182220 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
Opis produktu
| Wymiary | 4-6cm |
| Kolor produktu | naturalny kolor |
| Materiał wykonania | Naturalna muszla |
| Opis produktu | Naturalne i niebarwione;Nie blaknie;Używane do dekoracji akwariów i tworzenia krajobrazu w akwarium |
| Dla | Akwarium |
| Waga | 150g |
| Ilość w opakowaniu | 1 worek |
| Ilość w średnim opakowaniu | 6. torby / torba wewnętrzna |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 48 worki/karton |
Naturalne i niebarwione Nie blaknie Używane do dekoracji akwariów i tworzenia krajobrazu w akwarium
Parametry
| EAN | 8719138182220 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | 4-6cm |
| Kolor produktu | Naturalny kolor |
| Materiał wykonania | Naturalna muszla |
| Dla | Akwarium |
Opinie
Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
180 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
