| Przepływ wody | 130L/h |
| Wymiary | D18cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał wykonania | Żywica epoksydowa i PCB |
| Opis produktu | Energia przyjazna dla środowiska;Nie wymaga okablowania |
| Aplikacji z miejsc | Akwarium |
| Maksymalna moc | 3W |
| Waga | 263g |
| Ilość w opakowaniu | 1 Zestaw/Kolorowy kartonik |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 32 pudełka/karton |
Zasilana energią słoneczną, przyjazna dla środowiska i wolna od zanieczyszczeń, bez przewodów, dzięki czemu jest wygodniejsza w użyciu;Może unosić się na powierzchni wody, różne dysze mogą być wymieniane w celu stworzenia różnych scen wodnych.;Cichy design;