Led round collar pendant
Product description
| Dimension | L5.3*W3.2*H2.2cm |
| Product color | 3 colors mixed |
| For | Dog |
| Main Materials | PVC , Metal buckle |
| Product description | Super bright;Waterproof;Replaceable battery;Can be used for 72-200 hours |
| The battery type | CR2032 |
| The battery type | Lithium-manganese dioxide button cell |
| Power | 0.05W |
| Weight | 0.016kg |
| Unit package qty | 1 pc/blister card |
| Middle package qty | 12 pcs/PE bag |
| Outer package qty | 216 pcs/ctn |
Super bright Waterproof Replaceable battery Can be used for 72-200 hours
Attributes
| EAN | 8719138191963 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L5.3*W3.2*H2.2cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | PVC i metalowa klamra |
| Typ baterii/akumulatora | CR2032 |
| Maksymalna moc | 0.05W |








