Zawieszka LED do obroży w kształcie kłódki
Opis produktu
| Wymiary | L6.2*W3.4*H1.1cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | Silikon |
| Opis produktu | Super jasna;Wodoodporny;Wymienna bateria;Może być używana przez 72-200 godzin |
| Typ baterii/akumulatora | CR2032 |
| Maksymalna moc | 0.05W |
| Waga | 0.011g |
| Ilość w opakowaniu | 1 pc/blister |
| Ilość w średnim opakowaniu | 12 gcv / na torbę. |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 216 sztuki/karton |
Super jasna Wodoodporny Wymienna bateria Może być używana przez 72-200 godzin
Parametry
| EAN | 8719138191970 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L6.2*W3.4*H1.1cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | Silikon |
| Typ baterii/akumulatora | CR2032 |
| Maksymalna moc | 0.05W |








