Kurtka w dinozaura















Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
18 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
Szczegóły
| ID | 1001099 |
| EAN | 8719138052295 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
Opis produktu
| Rozmiar | L/XL/XXL |
| Długość z tyłu | L35cm/40cm/45cm(±1) |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | 90% poliester, 10% nylon |
| Obwód klatki piersiowej | L50cm/56cm/62cm(±1) |
| Szyi w okolicy: | L32cm/36cm/40cm(±1) |
| Ilość w opakowaniu | 1 pc/wieszak |
| Ilość w średnim opakowaniu | 9 komputery / wewnętrzne torbę. |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 54 sztuki/karton |
Słodki kostium potwora, ciepły i uroczy
Parametry
| EAN | 8719138052295 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Długość z tyłu | L35cm/40cm/45cm(±1) |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | 90% poliester, 10% nylon |
| Obwód klatki piersiowej | L50cm/56cm/62cm(±1) |
| Szyi w okolicy: | L32cm/36cm/40cm(±1) |
Opinie
Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
18 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
