Pikowana kurtka diamentowa









Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
144 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
Szczegóły
| ID | 1001092 |
| EAN | 8719138063185 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
Opis produktu
| Rozmiar | L/XL/XXL |
| Długość z tyłu | L35cm/40cm/45cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa i kota |
| Materiał wykonania | 70% Poliester, 30% Bawełna |
| Obwód klatki piersiowej | 50cm/56cm/62cm |
| Szyi w okolicy: | 32cm/36cm/40cm |
| Ilość w opakowaniu | 1 pc/przywieszka |
| Ilość w średnim opakowaniu | 9 PC/torba |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 72 sztuki/karton |
Parametry
| EAN | 8719138063185 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Długość z tyłu | L35cm/40cm/45cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa i kota |
| Materiał wykonania | 70% Poliester, 30% Bawełna |
| Obwód klatki piersiowej | 50cm/56cm/62cm |
| Szyi w okolicy: | 32cm/36cm/40cm |
Opinie
Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
144 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
