Sweter z golfem i haftem w uśmiechnięte kwiatki Ciemnoniebieski/Zielony/Jasnoniebieski XS/S/M
Opis produktu
| Rozmiar | XS/S/M |
| Długość z tyłu | L20cm/L25cm/L30cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | 100% Acrylic |
| Obwód klatki piersiowej | 27cm/32cm/40cm |
| Szyi w okolicy: | 20cm/24cm/28cm |
| Składnik | 100% Acrylic |
| Ilość w opakowaniu | 1 pc / pe torbę. |
| Ilość w średnim opakowaniu | 9 gcv / na torbę. |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 90 sztuki/karton |
Parametry
| EAN | 8719138180400 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Długość z tyłu | L20cm/L25cm/L30cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | 100% Acrylic |
| Obwód klatki piersiowej | 27cm/32cm/40cm |
| Szyi w okolicy: | 20cm/24cm/28cm |
| Składnik | 100% Acrylic |







