Sweter sportowy Nobleza z golfem Niebieski/Zielony/Brązowy Czerwony L/XL/XXL
Opis produktu
| Rozmiar | L/XL/XXL |
| Długość z tyłu | L35cm/L40cm/L45cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | 100% Acrylic |
| Obwód klatki piersiowej | 44cm/48cm/54cm |
| Szyi w okolicy: | 32cm/36cm/40cm |
| Składnik | 100% Acrylic |
| Ilość w opakowaniu | 1 pc / pe torbę. |
| Ilość w średnim opakowaniu | 9 gcv / na torbę. |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 81 sztuki/karton |
Parametry
| EAN | 8719138180493 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Długość z tyłu | L35cm/L40cm/L45cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | 100% Acrylic |
| Obwód klatki piersiowej | 44cm/48cm/54cm |
| Szyi w okolicy: | 32cm/36cm/40cm |
| Składnik | 100% Acrylic |







