Sweter z golfem z haftowanym misiem Czarny/Zielony/Niebieski XS/ S/M







Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
9 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
Szczegóły
| ID | 1001060 |
| EAN | 8719138180424 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
Opis produktu
| Rozmiar | XS/S/M |
| Długość z tyłu | L20cm/L25cm/L30cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | 100% Acrylic |
| Obwód klatki piersiowej | 27cm/32cm/40cm |
| Szyi w okolicy: | 20cm/24cm/28cm |
| Składnik | 100% Acrylic |
| Ilość w opakowaniu | 1 pc / pe torbę. |
| Ilość w średnim opakowaniu | 9 gcv / na torbę. |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 90 sztuki/karton |
Parametry
| EAN | 8719138180424 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Długość z tyłu | L20cm/L25cm/L30cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | 100% Acrylic |
| Obwód klatki piersiowej | 27cm/32cm/40cm |
| Szyi w okolicy: | 20cm/24cm/28cm |
| Składnik | 100% Acrylic |
Opinie
Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
9 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
