Bluza z nadrukiem psa
Opis produktu
| Rozmiar | XS/S/M |
| Długość z tyłu | L20cm/25cm/30cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa i kota |
| Materiał wykonania | 100% Poliester |
| Obwód klatki piersiowej | 32cm/38cm/44cm |
| Szyi w okolicy: | 20cm/24cm/28cm |
| Ilość w opakowaniu | 1 pc/przywieszka |
| Ilość w średnim opakowaniu | 9 PC/torba |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 126 sztuki/karton |
Parametry
| EAN | 8719138063154 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Długość z tyłu | L20cm/25cm/30cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa i kota |
| Materiał wykonania | 100% Poliester |
| Obwód klatki piersiowej | 32cm/38cm/44cm |
| Szyi w okolicy: | 20cm/24cm/28cm |









