Bluza z kapturem dla zwierząt XS-20CM/S-25CM/M-30CM Fioletowy/Zielony/Szary
Opis produktu
| Rozmiar | XS/S/M |
| Długość z tyłu | L20cm/25cm/30cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa i kota |
| Materiał wykonania | 100% Poliester |
| Obwód klatki piersiowej | 30cm/36cm/42cm |
| Szyi w okolicy: | 20cm/24cm/28cm |
| Ilość w opakowaniu | 1 - karty pc / |
| Ilość w średnim opakowaniu | 9 gcv / na torbę. |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 54 sztuki/karton |
Parametry
| EAN | 8719138181377 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Długość z tyłu | L20cm/25cm/30cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa i kota |
| Materiał wykonania | 100% Poliester |
| Obwód klatki piersiowej | 30cm/36cm/42cm |
| Szyi w okolicy: | 20cm/24cm/28cm |







