Bluza z kapturem dla zwierząt XS-20CM/S-25CM/M-30CM zielony/niebieski/brązowy








Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
171 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
Szczegóły
| ID | 1001046 |
| EAN | 8719138181056 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
Opis produktu
| Rozmiar | XS/S/M |
| Długość z tyłu | L20cm/L25cm/L30cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa i kota |
| Materiał wykonania | Polar, dzianina |
| Obwód klatki piersiowej | 32cm/38cm/44cm |
| Szyi w okolicy: | 23cm/27cm/31cm |
| Składnik | 80% poliester, 20% bawełna |
| Ilość w opakowaniu | 1 - karty pc / |
| Ilość w średnim opakowaniu | 9 gcv / na torbę. |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 45 sztuki/karton |
Parametry
| EAN | 8719138181056 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Długość z tyłu | L20cm/L25cm/L30cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa i kota |
| Materiał wykonania | Polar, dzianina |
| Obwód klatki piersiowej | 32cm/38cm/44cm |
| Szyi w okolicy: | 23cm/27cm/31cm |
| Składnik | 80% poliester, 20% bawełna |
Opinie
Produkt jest dostępny
Dostępność w centrali
171 szt
Darmowa dostawa od 1500,00 zł
Zobacz więcej
Czas realizacji
2 dni robocze
