Płaszcz przeciwdeszczowy zawijany w pasie dla zwierząt L-35cm/XL-40cm/XXL-45cm
Opis produktu
| Rozmiar | L/XL/XXL |
| Długość z tyłu | L35cm/L40cm/L45cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa i kota |
| Materiał wykonania | Poliester |
| Obwód klatki piersiowej | 50cm/56cm/62cm |
| Szyi w okolicy: | 32cm/36cm/40cm |
| Składnik | 100% Poliester |
| Ilość w opakowaniu | 1 - karty pc / |
| Ilość w średnim opakowaniu | 9 gcv / na torbę. |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 54 sztuki/karton |
Parametry
| EAN | 8719138182640 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Długość z tyłu | L35cm/L40cm/L45cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa i kota |
| Materiał wykonania | Poliester |
| Obwód klatki piersiowej | 50cm/56cm/62cm |
| Szyi w okolicy: | 32cm/36cm/40cm |
| Składnik | 100% Poliester |









