Płaszcz przeciwdeszczowy zawijany w pasie dla zwierząt XS-20cm/S-25cm/M-30cm
Opis produktu
| Rozmiar | XS/S/M |
| Długość z tyłu | L20cm/L25cm/L30cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa i kota |
| Materiał wykonania | Poliester |
| Obwód klatki piersiowej | 32cm/38cm/44cm |
| Szyi w okolicy: | 20cm/24cm/28cm |
| Składnik | 100% Poliester |
| Ilość w opakowaniu | 1 - karty pc / |
| Ilość w średnim opakowaniu | 9 gcv / na torbę. |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 54 sztuki/karton |
Parametry
| EAN | 8719138182633 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Długość z tyłu | L20cm/L25cm/L30cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa i kota |
| Materiał wykonania | Poliester |
| Obwód klatki piersiowej | 32cm/38cm/44cm |
| Szyi w okolicy: | 20cm/24cm/28cm |
| Składnik | 100% Poliester |








