Wodoodporny płaszcz fluorescencyjny bez rękawów
Opis produktu
| Rozmiar | 3XL/4XL/5XL/6XL |
| Długość z tyłu | L50cm/60cm/70cm/80cm(±1) |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | Tkanina poliestrowa |
| Opis produktu | Bez rękawków;Z czapką;Bezrękawnik;Pasek odblaskowy;Regulowany rozmiar szyi |
| Obwód klatki piersiowej | 63cm/71cm/79cm/87cm(±1) |
| Szyi w okolicy: | 42cm/48cm/54cm/60cm(±1) |
| Środowisko | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Składnik | 100% Poliester |
| Ilość w opakowaniu | 1 pc/wieszak |
| Ilość w średnim opakowaniu | 12 gcv / na torbę. |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 48 sztuki/karton |
Wyposażony w pasek fluorescencyjny, łatwo identyfikujący lokalizację zwierzęcia w ciemnym otoczeniu.
Miękki i wygodny, zapewnia widoczność.
Modny i atrakcyjny wygląd.
Lekki i łatwy do noszenia
Parametry
| EAN | 8719138047314 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Długość z tyłu | L50cm/60cm/70cm/80cm(±1) |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | Tkanina poliestrowa |
| Obwód klatki piersiowej | 63cm/71cm/79cm/87cm(±1) |
| Szyi w okolicy: | 42cm/48cm/54cm/60cm(±1) |
| Środowisko | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Składnik | 100% Poliester |








