Odblaskowa kamizelka ratunkowa dla zwierząt
Opis produktu
| Rozmiar | m. |
| Długość z tyłu | L30cm |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | 100% Poliester |
| Opis produktu | Odblaskowe;Regulowany rozmiar |
| Obwód klatki piersiowej | L52-60cm |
| Szyi w okolicy: | L42-50cm |
| Ilość w opakowaniu | 1 pc/wieszak z torbą |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 45 sztuki/karton |
Regulowany pasek mocujący, podwójna ochrona;Z odblaskowym paskiem, poprawia widoczność i bezpieczeństwo
Parametry
| EAN | 8719138059539 |
| Stan | Oryginalny Nowy |
| Długość z tyłu | L30cm |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | 100% Poliester |
| Obwód klatki piersiowej | L52-60cm |
| Szyi w okolicy: | L42-50cm |







